MZK Tychy

20 March 2015 09:20

AUTOMATY BILETOWE

Uprzejmie informujemy, że zostały uruchomione tyskie automaty wchodzące w skład Śląskiej Karty Usług Publicznych. W Tychach działa obecnie 6 automatów zlokalizowanych na następujących przystankach:

  • Dworzec (wewnątrz hali dworca),
  • Skałka (w stronę centrum),
  • Grota Roweckiego (w stronę dworca PKP),
  • Baczyńskiego,
  • Niepodległości (w stronę Paprocan),
  • Tęcza (w stronę Paprocan),

skup1 skup3

MZK w Tychach zawarł umowę z KZK GOP w Katowicach, dzięki której automaty wchodzące w skład systemu ŚKUP sprzedają także bilety jednorazowe MZK. I tak każdy z 110 automatów biletowych ŚKUP umożliwia zakup dowolnego biletu jednorazowego MZK w Tychach. Jest to szczególnie dobra informacja dla osób, które dokonują podróży do miast aglomeracji górnośląskiej a szczególnie do Katowic, Gliwic i Rudy Śląskiej. Automaty umożliwiają dokonywanie płatności bilonem, banknotem oraz kartą płatniczą w tym zbliżeniową. Automat daje możliwość wyboru jednego z czterech języków.

Szczegółowe informacje o lokalizacji automatów biletowych dostępne są na stronie: http://www.kartaskup.pl/mapa.html Jednocześnie przypominamy, że cały czas funkcjonuje także 10 automatów biletowych zlokalizowanych na tyskich stacjach kolejowych. Można w nich również zakupić wszystkie bilety jednorazowe MZK w Tychach.

Contakt

Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach
Al. Marszałka Piłsudskiego 12
43-100 Tychy

email: poczta@mzk.pl
tel.: (32) 219 38 20 22, 219 36 79 80
fax: 219 38 22

2010 All rights reserved